[-]
کلمات کلیدی
بنیان رشته نقدی مهندسی بر مدیریت ایران مخترع بی اساتید hse

نقدی بر اساتید مخترع رشته بی بنیان مدیریت یا مهندسی HSE در ایران
#1
برد تخصصی HSE وزارت بهداشت?
به گزارش مفدا سبزوار و به نقل از روابط عمومی معاونت آموزشی، رئیس بورد تخصصی رشته HSE وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی "دکتر  خانی جزنی" همراه با "دکتر علیدادی"(دکتری بهداشت محیط) عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و از اعضای بورد تخصصی HSE، در راستای درخواست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار مبنی بر راه اندازی رشته تخصصی HSE در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بازدید کردند.  خبر مربوط به دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴: ۰۵ می‌باشد.
یکی نیست از ریاست عالیه برد تخصصی HSE (تخصصی?) جناب آقای رضا خان جزنی دارای لیسانس مهندسی مکانیک و یک مدرک  دکتری بهداشت حرفه‌ای از دانشگاه سالفورد انگلستان بپرسید جناب دکتر عزیز شما تو کجای دانشگاه‌های انگلستان پی به موجودیت رشته تخصصی? HSE بردید؟ 
گویا احتمالاً دوره‌ها آموزشی کوتاه مدت و ممیزی‌های دیده شده در انگلستان رو  قصد داشتید که برای اولین بار در جهان با یک نوآوری شگرف و بس عظیم از ایران به نام رشته HSE ایجاد نمایید و تمام عالم را انگشت به دهان و مقلد خود بنمایید.
به راستی هنر نزد ایرانیان است و بس، با این حرکت به اوج خود رسید.
و درود و دو صد درود بر تمامی اساتید تخصصی مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار مهین عزیزمان که این‌گونه عمل می‌نمایند و فقط و فقط تمام هم و غمشان توسعه و ارتقا حوزه بهداشت حرفه‌ای و ایمنی برای سلامت جامعه‌ای کارگری‌اند ....

درود بر شما خوبان?
پاسخ
#2
واقعا جای تاسف داره واقعا
پاسخ
  


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان