[-]
کلمات کلیدی
بندی موضوعات فهرست

فهرست بندی موضوعات
#1
با سلام و خسته نباشید 
این سایت بسیار پرمحتوی و مفید است ولی متاسفانه فهرست بندی عناوین و موضوعاتی ک جدیدا وارد سایت شدند مشخص نیست. به بیان دیگر برای پیدا کردن یک موضوع باید به صورت طونلی عمل کرد به این صورت که من با ورود به عناوین مختلف به طور اتفاقی میتوانم موضوع مورد نظرم را پیدا کنم. 
خواهشمندم در طراحی سایت تجدید نظر فرمایید. این سایت دارای مطالب بسیار زیاد و مفیدی در حیطه ی بهداشت حرفه ای هست ولی متاسفانه دست رسی به این مطالب به راحتی ممکن نیست.
با تشکر.
پاسخ
#2
سلام
از توجه شما متشکریم

در انجمن بهداشت حرفه ای ایران سعی شده است.تمام موضوعات دسته بندی شود و تمام ارسالها کاملا نظارت می شوند تا در دسته بندی های خود قرار بگیریند.
شما می توانید نمایش ارسال های جدید و نمایش ارسالهای امروز را به راحتی مشاهده کنید و همچنین انجمن به سیستم جستجوی پیشرفته هم مجهز است که می توانید هر موضوعی را در دسته بندی خود با دقت بالای جستجو کنید.

با این حال حتما انجمن اشکالاتی دارد و از پیشنهادات شما در بهبود روند انجمن استفاده خواهد شد.
اگر دسته بندی جدیدی پیشنهاد دارید بفرماید، حتما پیشنهاد شما بررسی خواهد شد و در صورتی که  مورد قبول تیم مدیریت انجمن بهداشت حرفه ای ایران قرار بگیرد حتما پیشنهادات شما را اعمال خواهیم کرد.
پاسخ
#3
باسلام
لطفا دسته بندی که قبل در صفحه نخست قرار داده بودید رو دوباره طراحی کنید. پیدا کردن مطالب مورد نظر توی سایت قبلا سخت بود الان سخت تر شده. موضوعی هم که سرچ میکنم ی لیست طولانی میاره که باید دنبال مطلب مورد نظرم بگردم. درصورتی که قبلا به راحتی توی اون دسته بندی مجموعه مورد تظرم رو انتخاب میکردم و مطلبم را راحت پیدا میکردم.
باتشکر
پاسخ
  


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان